پيام حجت الاسلام والمسلمين شهيدی در پي حادثه تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
نماينده ولي فقيه، معاون رييس جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران در پي حادثه تروریستی در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی پيام تسليتي صادر كرد.
پيام حجت الاسلام والمسلمين شهيدی در پي حادثه تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی
 
به گزارش «ايثار»، متن پيام حجت الاسلام والمسلمين شهيدی به شرح زير است:
بسمه تعالی
گروه‌های ملحد تکفیری و تروریستی در حرکتی مذبوحانه به روی زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) و کارکنان و رهگذران اطراف مجلس شورای اسلامی آتش کینه گشودند و شماری از هموطنان بی گناه را شهید و مجروح ساختند. این گروه‌های ددمنش و حامیان شیطان صفت آنان که با اقدامات غیر انسانی و ضد بشری همواره در طول تاریخ این مرز و بوم چهره پلید خود را به نمایش گذاشته‌اند، امروز نیز خشم و کینه خود را در مقابل عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همبستگی و آرامش ملت شریف ما با چنین اقدام وحشیانه‌ای بروز دادند تا شاید به خیال باطل و توهم خویش بتوانند استواری جامعه ایران و امنیت آن را بر هم زنند که البته به لطف پروردگار و در سایه تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری، مانند همیشه در رسیدن به اهداف و توطئه شوم خود با شکست مواجه شده و خواهند شد.
اینجانب ضمن محکوم کردن اين حملات تروریستی، شهادت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف ایران و تمامی خانواده‌های معزز این شهدای والا مقام تسلیت عرض می‌نمایم و برای آن شهدای معزز علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل مسألت می‌نمایم. همچنین از درگاه الهی آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه دلخراش را دارم. در این راستا بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط آمادگی خود را جهت هرگونه اقدامی اعلام می‌دارد.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 207208