داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پيام حجت الاسلام تشکری در پي حادثه تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲
مدیرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر با صدور پیامی شهادت تعدادی از هموطنان عزیز را در حادثه تروریستی در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی تسلیت گفت.
پيام حجت الاسلام تشکری در پي حادثه تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی
 
به گزارش «ايثار بوشهر»، متن پيام حجت الاسلام ابراهیم تشکری به شرح زير است:
بسمه تعالی
اقدام تروریستی در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی، سند محکم دیگری از دشمنی و سبعیت مزدوران و اربابان آنان است که آرامش ملت صلح جو و مسلمان ایران را برنمی‌تابند و با پلیدترین روش‌ها، خیالی باطل برای سست‌ کردن امنیت ملی و میهنی ایران عزیز در سر می‌پرورانند.
بی تردید پس از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همگان واقفند که رمز موفقیت این نظام وحدت و همیاری همه اقشار مردم و مسئولان در سایه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب است و آنان که تحمل وجود آرامش بی بدیل ایران اسلامی را ندارند، باید بدانند که با پلیدترین روش‌های کینه توزانه هم خیال باطلشان در سست‌ کردن امنیت این کشور صلح جو تحقق پیدا نمی کند.
اینجانب ضمن محکومیت این حملات تروریستی، شهادت تعدادی از هموطنان عزیز را که در ایام ضیافت الهی به لقاء الله پیوستند، به ملت شریف و تمامی خانواده‌های معزز آن شهدای والامقام تسلیت عرض نموده و برای آنان علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل و از درگاه ایزدمنان برای مجروحان این حادثه آرزوی سلامتی و شفای عاجل مسألت می‌کنم.
ابراهیم تشکری
انتهای پیام/
کد مطلب: 207276