مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح رمضان با ‌دیدار روزانه از خانواده معظم شهداو ایثارگران در استان آغاز
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳
مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح رمضان با ‌دیدار روزانه از خانواده معظم شهداو ایثارگران در استان آغاز شد.
مديركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح رمضان با ‌دیدار روزانه از خانواده معظم شهداو ایثارگران در استان آغاز
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد سید منصور موسوی گفت: در این طرح که در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود،‌ خادمان به شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، ‌مدیرکل، ‌معاونان و مدیران بنیاد و ‌مسؤولان دستگاه‌های اجرایی با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  با بیان اینکه باید قدر و ارزش خانواده  شهدا و ایثارگران  را بدانیم، خاطرنشان کرد: امروز همه آحاد جامعه وظیفه دارند در مقابل عظمت و بزرگی خانواده شهدا و ایثارگران تعظیم و تکریم کنند.
موسوی  ادامه داد: اولویت دیدارها با خانواده‌های شهدای عملیات رمضان و شهدایی که در ماه مبارک رمضان به شهادت رسیدند و جانبازان گرانقدربر اساس اولویت درصد و جانبازانی در این ماه به درجه جانبازی نایل آمده‌اند، است.
وی اضافه کرد: این دیدارها در راستای سپاس و قدردانی از ایثار و گذشت و صبرخاندان ایثار و شهادت و تقویت روحیه خدمت رسانی انجام می‌شود.
کد مطلب: 207423
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...