داخلی صفحه گلستان خبر
 
یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان گلستان برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از برگزاری یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان در شب بیست و یکم این ماه درمصلای بزرگ گرگان خبر داد.
یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان گلستان برگزار می شود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان هشت سال دفاع مقدس گلستان در شب بیست و یکم این ماه در مصلای بزرگ گرگان با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم شهید پرور برگزار می گردد. 
فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در این خصوص گفت : با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) باید یاد حقیقت و خاطره‌ی شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن، زنده نگه داشت و در همین راستا با برگزاری یادواره های مختلف سعی می کنیم که نام و یاد و خاطره این عزیزان همیشه در جامعه زنده و جاری و ساری باشد. 
فاضلی افزود: در استان گلستان بالغ بر 520 یادواره در طی سال برگزار می شود و همچنین سعی می کنیم که شهدا به مناسبتهای مختلف و همچنین قشری و صنفی نیز به جامعه معرفی گردد و لذا برگزاری یادواره 248 شهید ماه مبارک رمضان هم در همین راستا برگزار خواهد شد . 
وی در خصوص نحوه شناسایی این عزیزان گفت : ابتدا بر اساس تقویم نسبت به مشخص کردن ماه مبارک رمضان در هشت سال دفاع مقدس  نمودیم و سپس بر اساس تاریخ شهادت ، شهیدان مشخص و سپس از بانک اطلاعاتی نسبت به استخراج عکس ها و بازسازی عکس ها اقدام شد. 
در پایان مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان : از اهداف مهم این اداره کل برگزاری مراسمات و یادواره ها در حضور  اجتماعات بزرگ مردمی است و چون مردم گرگان حضور باشکوهی در شبهای احیاء مصلا دارند لذا با هماهنگی بعمل آمده این یادواره در شب یاد شده برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 207675