داخلی صفحه بوشهر خبر
 
آیین یادبود شهدای عملیات تروریستی تهران در دیلم بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
آیین یادیود شهدای عملیات تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل در دیلم با حضور نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مردم متدین این شهرستان در مصلای جمعه برگزار شد.
آیین یادبود شهدای عملیات تروریستی تهران در دیلم بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از ایرنا، امام جمعه دیلم در این آیین با محکوم کردن این اقدام وقیحانه گفت: اسلام سر سازش یا خشونت ندارد و برای جان و مال انسانها ارزش و اهمیت وافری قایل است.
حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری افزود: تروریست های وحشی در صحنه های نبرد با مقاومت با شکست و ناکامی مواجه و در کمال ناتوانی کمر به اقدام مذبوحانه روی می آوردند و دست به کشتن مردم مظلوم و بی دفاع می زنند.
وی با بیان این که عملیات تروریستی فاقد هرگونه ارزش و جنبه تبلیغاتی دارد و باهدف خدشه واردکردن به امنیت ملی کشور بوده است، گفت: این حرکت ددمنشانه عزم ملت و نظام را در مبارزه با تروریسم و حامیان آنان بیشتر و مهم تر و بر وحدت دولت، ملت و ارکان تحت سایه رهبری افزوده خواهد کرد.
امام جمعه دیلم اظهارکرد: اقدام مذبوحانه تروریست ها ، ارزش و منزلت مدافعان حرم را برای ملت فهیم و با بصیر ایران اسلامی بیش از پیش روشن خواهد ساخت.
این آیین به همت دفتر امام جمعه، فرماندار، دفتر نمایندگی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه ودیلم و ستاد مرکزی دکتر روحانی شهرستان دیلم برگزارشد.
شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 207842
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...