داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
استان گیلان ۲۵۰۰ فعال قرآنی در حوزه ایثارگران دارد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه تربیت مربیان قرآنی را در برنامه‌های کاری خود داریم گفت: استان گیلان ۲ هزار و ۵۰۰ فعال قرآنی در حوزه ایثارگران دارد.
به گزارش ایثار گیلان، عبدالله پاکاری شامگاه پنجشنبه 25 خرداد در مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور جمعی از کارکنان و بازنشستگان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با تسلیت ایام قدر و شهادت امام علی(ع) اظهار داشت: ماه مبارک رمضان پُرفضیلت‌ترین و بهترین ماه خدا برای عبادت و بندگی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه در قرآن کریم از شب قدر به‌عنوان شبی یاد شده که افضل از هزار ماه است، ابراز داشت: شب قدر شب پناهنده شدن به قرآن و زیر چتر قرآن قرار گرفتن است.
وی از حضور 2 هزار و 500  فعال قرآنی در بین ایثارگران گیلان خبر داد و افزود: این فعالان قرآنی در مسابقات کشوری، رتبه‌های خوبی به‌دست می‌آورند و در تلاش هستیم به لحاظ کمی و کیفی، تعداد بیشتری به فعالان قرآنی اضافه کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از حضور 170 مربی قرآن در بین ایثارگران گیلان خبر داد و اذعان داشت: تربیت مربیان قرآنی را در برنامه‌های کاری خود داریم و در تلاشیم حضور قرآن را در بین خانواده‌های ایثارگران عمیق‌تر کنیم.
پاکاری برگزاری ختم قرآن‌کریم، محافل انس با قرآن و جزء خوانی قرآن‌کریم در مسجد مصلی امام خمینی (ره) رشت را از جمله اقدامات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در ماه مبارک رمضان برشمرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه در تابستان برای اوقات فراغت فرزندان شاهد و ایثاگر برنامه‌های قرآنی تدارک دیدیم خاطرنشان کرد: برنامه‌های پژوهشی در حوزه قرآن، برگزاری مسابقات قرآن و برپایی نمایشگاه قرآن از جمله این برنامه‌ها است.
گفتنی است محفل انس با قرآن با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر،معاونین،مدیران،کارکنان و همکاران بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با قرائت قاریان برتر استانی و کشور و برگزاری ضیافت افطاری و مراسم شب های قدر در حسینیه شاهد و ایثار رشت برگزار شد.


"انتهای پیام"
کد مطلب: 208055
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...