دانشجوی شاهد و ایثارگر باید در عرصه تولید علم برجسته باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
مهندس پیمان پدیداران معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد : باید موانع موجود را برطرف و زمینه بروز و ظهور استعدادهای علمی را فراهم نماییم .
دانشجوی شاهد و ایثارگر باید در عرصه تولید علم برجسته باشد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح دیروز چهارشنبه 24 خرداد 96 مهندس پیمان پدیداران معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد ضمن حضور در دانشگاه علوم پزشکی مرکز خراسان شمالی در جلسه ستاد شاهد این دانشگاه شرکت کرد .
مهندس پدیداران در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت توجه به مسائل فرهنگی در بین دانشجویان ، فرهنگ ایثار و شهادت را فرهنگی ناب و انسان ساز خواند و گفت : ترویج فرهنگ جهاد و مقاومت می تواند تضمین کننده عزت و اقتدار کشور باشد .
وی گفت : نباید با بی توجهی و یا کم توجهی این معارف ناب را به فراموشی سپرد بلکه عرصه دانشگاه به عنوان مراکز تولید علم باید خود را پرچمدار این حرکت بداند .
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران بجنورد برگزاری مستمر جلسات ستاد شاهد را گامی مهم در بررسی و حل مسائل و مشکلات پیش روی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانست و با تاکید بر لزوم توجه جدی به بنیه علمی ایشان افزود : دانشجوی شاهد و ایثارگر باید در عرصه تولید علم ممتاز و برجسته باشد و ما در جلسه ستاد شاهد باید موانع موجود را برطرف و زمینه بروز و ظهور استعدادهای علمی ایشان را فراهم نماییم .
در ابتدای این جلسه دکتر نودهی معاون دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از برنامه ها و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد .
کد مطلب: 208090
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...