داخلی صفحه گلستان خبر
 
نگاه مدیران و مسئولان به ایثارگران نگاه ارزشی باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: نگاه مدیران و مسئولان به جامعه ایثارگری باید نگاه ارزشی باشد، فکر نکنند جنگ تمام شد در حالی که هنوز شاهد برخی حرکت‌های پلید دشمنان که بر گرفته از خاموش کردن فرهنگ ایثارو شهادت در جامعه است به چشم می خورد.
نگاه مدیران و مسئولان به ایثارگران نگاه ارزشی باشد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، یادواره ۲۴۸ شهید ماه مبارک رمضان استان گلستان پنج شنبه بیست و پنجم خردادماه 96 مصادف با شهادت امیرالمومنین(ع) در مصلای بزرگ نماز جمعه گرگان گلستان با حضور  آیت اله نور مفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان ، علماو روحانیون ، معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیران ارشد استانی ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مردم شهید پرور گرگان برگزار شد.
 علی‌اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد گلستان ضمن تسلیت شهادت حضرت علی (ع) گفت: از مسئولان انتظار داریم در مراسمات و یادواره های شهدا حضور گسترده‌ای داشته باشند چرا که حضور آنان در کنار جوانان باعث رغبت آنها به انقلاب و حفظ ارزش‌های معنوی شهدا در جامعه خواهد شد.
وی خطاب به مسئولان دستگاه های اجرایی در مورد نگاه خانواده های شهدا به آنان تصریح کرد: خیلی از خانواده‌های شهدا ابراز می‌دارند که وقتی مسئولان به دیدارشان می‌آیند گویا فرزند شهیدشان را ملاقات کرده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به شهادت  ۲۴۸ نفر از استان گلستان در ماه مبارک رمضان ، خاطرنشان کرد:این درحالی بود که رزمندگان ما با دهان روزه و با کمترین امکانات اما با عنایت پروردگار و ایمان و تقوا، مقابل دشمن تا بن دندان مسلح توانستند موفقیت‌های بسیاری خوبی به دست آورند.
فاضلی تاکید کرد: در عملیات رمضان یک‌هزار و ۹۷ تانک و نفربر دشمن منهدم و ۵۰ نفر بعثی به اسارت رزمندگان اسلام در آمدند.
وی بابیان اینکه صدام در عملیات رمضان نگاهش این بود که امتیاز گرفتن خرمشهر را به نفع خودش تمام کند،گفت: وقتی ضربه سنگینی در این عملیات به صدام وارد شد، مورد شماتت کشورهای ابرقدرت‌ حمایت کننده قرار گرفت و این نشات گرفته از فضل الهی و رهنمود های امام راحل و روحیه بالای ایثارگری رزمندگان اسلام در این عملیات بود.
فاضلی افزود:رزمندگان اسلام در شرایط سخت و گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان و منطقه شلمچه که منتهی به بصره بود، چشم جهانیان را به قدرتشان خیره کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: با وجود اینکه ۳۰ سال از بحث دفاع مقدس می‌گذرد ولی ما همچنان درگیر مبارزه با استکبار هستیم.
فاضلی ادامه داد: دشمن برای ناکارآمد کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی قسم خورده اند ، ولی هوشیاری و بصیرت مردم ما دسیسه‌های آنان را خنثی می کند.
وی همچنین تاکید کرد: اگر چه در جریان هشت سال دفاع مقدس سرداران و رزمندگان عزیزی را از دست دادیم که اکنون می‌توانستند مدیران شایسته‌ای برای نظام ما باشند اما هم‌اکنون نیز جوانان رشیدی داریم در تمام زمینه‌ها ضربه سنگینی به دشمنان این نظام وارد کرده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان تصریح کرد: با آن همه نگاه و دشمنی که استکبار جهانی به کشور ما دارد و با بکار گیری حیله‌های مختلف تلاش دارند جنگ نظامی را به ما وارد کنند می‌دانند اگر چنانچه حرکت و چشم داشتی  به خاک ما داشته باشند، ضربه سنگینی خواهند خورد.
فاضلی ادامه داد: جنگ تمام نشده و نخواهد شد ولی همه ما باید تلاش کنیم که افتخارات هشت سال دفاع مقدس فراموش نشود.
وی خاطرنشان کرد: نگاه مدیران و مسئولان به جامعه ایثارگری باید نگاه ارزشی باشد، فکر نکنند جنگ تمام شد در حالی که هنوز شاهد برخی حرکت‌های پلید دشمنان که بر گرفته از خاموش کردن فرهنگ ایثارو شهادت در جامعه است به چشم می خورد و در صورتی فراموش کردن شهدا ضربه‌ای فراموش نشدنی خواهیم خورد و باید روحیه مقاومت هر روز در بین مردم تقویت شود.
گفتنی است؛ مراسم یادواره ۲۴۸ شهید ماه مبارک رمضان استان گلستان با همکاری بنیاد شهید و دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208110
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...