دشمان فهمیده اند ، امنیت و آسایش به واسطه خون شهدا هست.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
مدیر کل بنیاد خراسان شمالی در دیدار با شهدای حادثه تروریستی مجلس خانواده شهید بنی اردلان : مردم ما نشان داده‌اند که با هر حمله‌ای استوارتر از دیروزند. که در مقابل دشمن خارجی همچون مشت گره کرده‌اند.
دشمان فهمیده اند ، امنیت و آسایش به واسطه خون شهدا هست.
 
 به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مدیر کل بنیاد ، آیت الله ابوالقاسم یعقوبی امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی، حجت الاسلام هدایتی ، حجت الاسلام طیبی و دیگر مسولان استانی با خانواده شهید بنی اردلان از شهدای حادثه تروریستی اخیر تهران دیدار بعمل آوردند .
در این دیدار عزیزی مدیر کل بنیاد با اشاره به پستی و ضعف داعش گفت : اولین بار نبوده و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. ترور زمان و مکان ندارد. تا وقتی بزدلی و شرارت و ترس باشد، ترور هست. و تا وقتی ایستادگی و مقاومت و اقتدار باشد هم ترور هست
اگر جرقه ای کوچک پیش آمده ، عزت و سربلندی هم هست.دشمنان فهمیده اند  امنیت و آسایش به واسطه خون شهدا هم هست. فهم و بصیرت هم هست. مردم ما نشان داده‌اند که با هر حمله‌ای استوارتر از دیروزند. که در مقابل دشمن خارجی همچون مشت گره کرده‌اند. 
آیت الله ابوالقاسم یعقوبی امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی نیز اشاره کردند که وقایع تروریستی روز هفدهم خرداد در تهران یک‌بار دیگر ضرورت مبارزه قاطع و همه‌جانبه با تروریسم را یادآوری می‌کند؛ تروریست‌های بی‌رحمی که از هر فرصت و روزنه‌ای برای ضربه‌زدن به مردم و امنیت کشور استفاده می‌کنند.
ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) گفتند: این ترقه بازیها هیچ ارزشی ندارد بلکه بزدلی آنان را می رساند و این جنگ روبرو و جوانمردانه نیست که با حمله به کسانی که پشت میز خدمت قراردارند و یک طرفه اسلحه به دست بگیرند .
جریان تکفیری داعش به هیچ قوم و مذهب و ملیتی تعلق ندارد و فصل مشترک جریان انحرافی داعش «جنایت و وحشی‌گری» است و امروزه همه اقوام و مذاهب و ادیان در مقابل این پدیده شوم قرار گرفته‌اند و ما نیز در صف اول مبارزه و برخورد با این جریان انحرافی و دست نشانده قرار داریم.
در شب ماه رمضان تروریست های مزدور با شکستن حرمت ماه پروردگار و حمله به عبادت کنندگان در خانه خدا، آنهم به نام اسلام به جنگ مسلمان رفتند و نشان دادند چگونه بانیان و آمران و عاملان ترور، خشونت، مرگ و جنایت همه مرزهای عقیدتی و اخلاقی را درمی نوردند و تشنه خون انسان های بی گناه اند.
کد مطلب: 208161
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...