فرهنگ ایثار و شهادت نجات دهنده یک ملت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
مدیرکل بنیاد البرز تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت نجات‌دهنده و عامل اصلی پیروزی یک ملت و کشور است که جانبازان با ایمان و توکل به خدا با تمام وجود از جان خود و خانواده‌ خود گذشت کردند.
فرهنگ ایثار و شهادت نجات دهنده یک ملت است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از خادمان شهدا شنبه 27 خردادماه در قالب طرح سپاس و باهدف ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران به دیدار جانبازان سرافراز 70 درصد کارگر و محمدنژاد رفته و ضمن دلجویی به مشکلات آنان رسیدگی به عمل آوردند.
ابراهیم طاهرنژاد در دیدار این دیدارها با تسلیت ایام عزاداری مولی‌الموحدین امام علی علیه‌السلام، جانبازان را نماد وفاداری به انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: جانبازان نقش مؤثری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارند.
وی در ادامه فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از عوامل اصلی پیروزی یک ملت برشمرد و تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت نجات‌دهنده و عامل اصلی پیروزی یک ملت و کشور است که جانبازان با ایمان و توکل به خدا با تمام وجود از جان خود و خانواده‌ خود گذشت کرده و با پیروی از ولی خود این مهم را به اجرا درآورده و سبب امنیت و پایداری نظام و انقلاب اسلامی شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208306