خانواده های شهدا ولی نعمتان ما هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی بیان داشت: خانواده های شهدا و جانبازان به واسطه عزیزانشان و تحمل درد و رنج سالهای دوری و عذاب، ولی نعمت ما هستند.
خانواده های شهدا ولی نعمتان ما هستند
 
به گزارش «ایثار»، محمد تقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی در ملاقات با جامعه هدف با حضور یکی از مادران شهید در ساختمان اداری سخن گفت.
در این دیدار عزیزی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و جانبازان، خانواده های آنان را سرمایه های نظام اسلامی و ولی نعمتان مردم عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد افزود: خانواده‌های شهدا و جانبازان نقش بسزایی در ترویج ارزش های اسلامی و تقویت روحیه مبارزه با استبداد و استکبار جهانی دارند.
عزیزی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راهی باشیم که شهدا و جانبازان با تبعیت از حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در دفاع از ولایت و میهن اسلامی در آن به موفقیت رسیدند و با پاسداری از ارزش های اصیل اسلامی بتوانیم آن را به صاحب اصلی این انقلاب بسپاریم.
در ادامه عزیزی به معنای لغوی ولی نعمت هم اشاره کرد و گفت: ولی نعمت یعنی، آنکه بر کسی حق نعمت دارد. شهدای ما به ما آرامش و آسایش که نعمت بزرگی است را دادند. خانواده های شهدا و جانبازان به واسطه عزیزانشان و تحمل درد و رنج سالهای دوری و عذاب، ولی نعمت ما هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208363