کارکنان بنیاد در خدمت به خانواده های شهدا کوشا باشند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
مدیرکل بنیاد قزوین بیان داشت: شما کارکنان در نهادی ارایه خدمت می‌کنید که افضل نهادهاست به همین دلیل باید قدر خود را بدانید و در خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر که بهترین بندگان خدا هستند، کوشا باشید.
کارکنان بنیاد در خدمت به خانواده های شهدا کوشا باشند
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در نشست با نیروهای جدیدالورود بنیاد شهرستان تاکستان، مسایل اداری و اخلاقی را برای آنها تشریح کرد.
وی گفت: شما کارکنان در نهادی ارایه خدمت می‌کنید که افضل نهادهاست به همین دلیل باید قدر خود را بدانید و در خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر که بهترین بندگان خدا هستند، کوشا باشید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: همه‌ کارکنان در واحدهای مختلف باید با ارایه‌ برنامه‌های کاربردی و ابتکاری تلاش کنند تا رضایتمندی جامعه هدف را ارتقا بدهند.
حقایق‌پور همچنین بر رعایت سلسه‌مراتب، نظم و انضباط اداری، انجام درست وظایف اداری، استفاده بهینه از امکانات و وسایل اداری و پاسخگویی روشن و سریع به جامعه هدف توسط کارکنان بنیاد تاکید کرد.
در ادامه جلسه، محمد طاهرخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تاکستان، وظایف هر یک از نیروهای جدیدالورود را تشریح کرد.
در این نشست، کارکنان بنیاد مسایل و مشکلات خود را مطرح و مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز پاسخ‌های لازم را ارایه کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208379