طلاب شاهد در اشاعه فرهنگ ایثار کوشا باشند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: طلاب شاهد و ايثارگر با تمسك به قرآن و اهل بيت و شهدا، ادامه دهنده واقعی و راستين اهداف و آرمان های شهدای گرانقدر باشند و در اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه كوشا باشند.
طلاب شاهد در اشاعه فرهنگ ایثار کوشا باشند
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلی رضايی مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد اجرايی حوزه طلاب شاهد و ايثارگر كه در محل بنياد بابل برگزار شد، با اشاره به اينكه طلاب شاهد و ايثارگر، طلايه داران و پرچمداران نظام هستند گفت: طلاب عزيز شاهد و ايثارگر با دانش اندوزی و كسب علم و دانش، تعاليم اسلامی و دينی را در جامعه رواج دهند.
وی افزود: طلاب شاهد و ايثارگر با تمسك به قرآن و اهل بيت و شهدا، ادامه دهنده واقعی و راستين اهداف و آرمان های شهدای گرانقدر باشند و در اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه كوشا باشند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با بيان اينكه امور تحصيلی طلاب شاهد و ايثارگر بايد ارتقاء پيدا كند اظهار داشت: بنياد با مشاركت اعضای اين ستاد، در جهت تحقق بخشيدن به برنامه های آموزشی، فرهنگی و تربيتی، فوق برنامه، اردوها، تشويق و... اين عزيزان، از همه ظرفيت ها و پتانسيل های موجود استفاده خواهد كرد.
رضايی با اشاره به اينكه به حوزه طلاب شاهد و ايثارگر بايد بيشتر پرداخته شود عنوان كرد: مواردی را كه در امر تحصيل برای دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاهها لحاظ می شود به همان اندازه برای طلاب شاهد و ايثارگر نيز انجام می گيرد.
در اين جلسه ریيس بنياد بابل و اعضای اين ستاد، نظرات خود را در خصوص موضوعات دستورالعمل مربوط به حوزه طلاب شاهد و ايثارگر بيان كردند.
وی در بخش ديگری از سخنان خود با اشاره به تحصيل دانشجويان شاهد و ايثارگر استان افزود: تعداد يازده هزار دانشجوی شاهد و ايثارگر در 157 دانشگاه مازندران در رشته های مختلف مشغول به تحصيل هستند.
گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از اين جلسه بصورت حضوری با همكاران بنياد بابل ديدار و از تلاش و زحمات انان در خدمت به خانواده های معزز شهدا و ايثارگران قدردانی كرد.
انتهای پيام/
کد مطلب: 208480