مسابقه پيامكی ويژه كاركنان بنياد برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
مسابقه پيامكی ويژه كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران و خانواده‌های ایشان به مناسبت ماه مبارك رمضان و ليالی قدر برگزار می‌شود.
مسابقه پيامكی ويژه كاركنان بنياد برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، مسابقه پيامكی ويژه كاركنان بنياد شهيد و امور ايثارگران و خانواده‌های ایشان به مناسبت ماه مبارك رمضان و ليالی قدر توسط حوزه نمايندگی ولی فقيه در بنياد برگزار می‌شود.
همکاران علاقه‌مند به مشارکت در این مسابقه می‌توانند گزينه مورد نظر را تا پايان روز جمعه  2 تیرماه به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۰۰۰۰۰۰۴ پيامك کنند.
لازم به توضيح است پاسخ‌های مورد نظر به صورت اعداد انگليسی و پشت سر هم آورده شود، به عنوان مثال اگر پاسخ‌های مورد نظر سؤال اول گزينه ۱، سؤال دوم گزينه ۲ و سؤال سوم گزينه ۳ است، پاسخ  به صورت ۱۲۳ ارسال شود.
گفتنی است پس از برگزاری این مسابقه، به تعدادی از کارکنان که پاسخ‌های صحیح را ارسال کرده باشند، به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.  
سؤالات مسابقه:
سؤال اول) امام باقر (ع) می‌فرمایند: هر كسی شب قدر را احياء بگيرد، گناهش آمرزيده می‌شود، اگر چه گناهانش به تعداد ... و ... كوه‌ها و ... دريا باشد. (بحارالانوار، ج ۹۵، ص ۱۶۸)
۱. ستارگان آسمان ـ سنگينی ـ پيمانه‌های
۲. ريگ‌های بيابان ـ بزرگی ـ ژرفای
۳. ستارگان آسمان ـ بزرگی ـ پيمانه‌های
۴. ريگ‌های بيابان ـ سنگينی ـ ژرفای

سؤال دوم) با توجه به حديث شريف امام باقر (ع) توسعه اقتصادی، عبور از صراط و امنيت از عذاب جهنم، ورود بدون حساب به بهشت، قرار گرفتن در كنار پيامبران (ع) و راستگويان و شهدا و درستكاران و ... از بركات: ... (بحارالانوار، ج ۹۵، ص ۱۶۸)
۱. احياء شب ۲۳ ماه رمضان و خواندن صد ركعت نماز در آن شب
۲. روزه‌داری در روزهای گرم و تحمل سختی آن
۳. افطار و اطعام به فقرا
۴. ختم كامل قرآن در ماه مبارك رمضان

سؤال سوم) با عنايت به تفسير الميزان معنای آيه «انزلناه» چيست؟
۱. نزول چند آيه از قرآن
۲. شروع نزول قرآن
۳. نزول تدريجی قرآن
۴. نزول يكپارچه قرآن
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 208493