داخلی صفحه گیلان خبر
 
همسر شهید مدافع حرم جمال رضی:
اقدام مقتدرانه سپاه موجب خرسندی خانواده شهدا شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
 
همسر شهید مدافع حرم بابیان اینکه جواب ترقه‌بازی با موشک حاوی پیام قاطعانه‌ای برای دشمنان خواهد بود، گفت: پرتاب مقتدرانه موشک به محل استراتژیک داعش، خرسندی قلب خانواده‌های معظم شهدا را فراهم کرد.
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری فارس گیلان،زینب ربیعی همسر شهید جمال رضی در خصوص اقدام تحسین‌برانگیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص پرتاب مقتدرانه‌ موشک به محل استراتژیک داعش در سوریه اظهار داشت: بیانی قشنگ‌تر از فرمایش رهبری معظم نظام که فرمودند: «ما به آن‌ها سیلی می‌زنیم این را هم دشمنان بدانند هم دوستانی که دلشان می‌لرزد» نمی‌توان گفت.
همسر شهید جمال رضی از شهدای مدافع حرم آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه جواب ترقه‌بازی با موشک حاوی پیام قاطعانه‌ای برای دشمنان خواهد بود تصریح کرد: این اقدام خرسندی قلب خانواده‌های معظم شهدا را فراهم کرد زیرا با این اقدام خون‌های به‌ناحق ریخته شده بی‌جواب نمانده است.
وی با اشاره به دیدار شب گذشته خانواده‌های شهدای مدافع حرم و مرزبان با رهبری معظم نظام گفت: در دو شب گذشته محضر حضرت آقا که بودیم خبری از این اقدام ارزشمند به گوشمان نرسید اما زیبایی در این بود که آقا فرمودند باید سیلی محکمی به آن‌ها خورده شود که بلافاصله بعد از کلام ایشان این مهم رخ داد.
همسر اولین شهید مدافع حرم آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه شهدا از ما خواسته‌اند که پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم تأکید کرد: ما خانواده شهدا پشتیبان ولایت‌فقیه هستیم و خواهیم بود.
وی با اشاره به کم‌لطفی برخی از افراد نسبت به سپاه و شهدای مدافع حرم گفت: به‌شخصه معتقدم اگر کسی خواب باشد می‌توان او را از خواب بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب‌زده را هرگز.
همسر شهید رضی تعداد کسانی که نسبت به سپاه و شهدای مدافع حرم کم‌لطفی می‌کنند را کمتر از علاقه‌مندان به آن‌ها دانست و در ادامه بیان داشت: شاید کسانی که خودشان را به خواب‌زده‌اند با این اتفاقات از خواب بیدار شوند.
ربیعی به شعری که در محضر رهبری در ستایش مقام مدافعان حرم خوانده شد اشاره و تأکید کرد: همان‌گونه که رهبری در واکنش به آن فرمودند «ان‌شاءالله که قدر شهدای مدافع حرم را بدانیم» قدر شهدای مدافع حرم به نیکی دانسته شود.
این همسر شهید بابیان اینکه شهدای مدافع حرم و همچنین رزمندگان مدافع حرم با علم به دیدگاه‌های مختلف این مسیر را برگزیده‌اند خاطرنشان کرد: سپاه و مدافعان حرم به خاطر عقیده‌شان اقدام می‌کنند و بیان دیدگاه‌های مختلف را مانع اقدامات عقیده‌ای خود نمی‌دانند و نخواهند دانست.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 208567