داخلی صفحه کرمان خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به مناسب روز قدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
در آستانه سالروز فرارسیدن روز قدس سردار حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان پیامی صادر نمود .
پیام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به مناسب روز قدس
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، در آستانه سالروز فرارسیدن روز قدس سردار حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان پیامی صادر نمود .

متن پیام به شرح ذیل است:
                                                                          به نام خدا

این روز که به تعبیر رهبر مظعم انقلاب اسلامی یکی از یادگارهای امام عزیز است، روزی که مردم مسلمان و آزاده جهان برای حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با رژیم غاصب صهیونسیتی که سالهاست رسوایی اش در نسل کشی، کشتار و شکنجه پیر و جوان، زن و مرد فلسطینی در جهان برملا شده با زبان روزه ندای حق طلبی و عدالت جویی را سر می دهند.
برهمه مسلمانان فرض است که یک بار دیگر فارغ از تعلقات سیاسی، زبانی، مکانی و مذهبی هم گام و هم زبان با یکدیگر ضمن شرکت پرشور در راهیپمایی بزرگ این روز، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده تا دشمنان بفهمند که مردم و در زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمانهای امام عظیم الشأن انقلاب بیعتی دوباره داشته باشند.
روز قدس امسال با سالهای دیگر تفاوت دارد مابار دیگر به دشمنان میگوییم شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید ما برای برای این انقلاب خون ها داده ایم و فقط منتظر فرمان ، فرمانده خود هستم تا بازم هم در راه این انقلاب و کشور عزیزمان ایران خونها بیشتری بدهیم .
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه میهمانان ضیافت الهی و گرامیداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از آحاد مردم شریف کرمان برای حضور گسترده در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل می آورم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208815