​بیانیه روسای بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی به مناسبت روز قدس؛
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
روسای بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان های تربت حیدریه و خواف طی بیانیه ای اعلام کردند خانواده شهدا و ایثارگران برای حمایت از مردم فلسطین در روز قدس به صحنه و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند.
​بیانیه روسای بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی به مناسبت روز قدس؛
 

به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در بیانیه روسای بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی که به مناسبت فرا رسیدن روز قدس صادره شده ، آمده است :
 
روز قدس نماد استکبار ستیزی و مبارزه با تروریسم جهانی است طبق دستور حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  به عنوان روز قدس نام گذاری شده است و طبق  فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی "روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.
 
در ادامه این بیانیه امده است : روز قدس امسال بدلیل حادثه تروریستی کوردلانه دشمن زبون در حرم امام (ره) و مجلس شورای اسلامی از اهمیت و زمان شناسی ایران اسلامی در روز قدس یک تجمع وحدت آفرین و دشمن شکن را فراهم خواهد کرد تا مایه ذلت و سلب آرامش برای دشمنان اسلام وانقلاب شود.
 
در ادامه این بیانیه آمده است : روز قدس ملتهای آزاده در برابر ابرقدرتها می ایستند و فریاد آزادی سر می دهند،‌اکنون بعد از  سالها از ‌نام گذاری این روز بزرگ روزی است که  خانوادهای معظم شهدا و ایثارگران در کنار سایر آحاد مردم ایران اسلامی حمایت خود را  از فلسطین و دیگر مسلمانان جهان با مشتهای گره کرده و با شعارهای کوبنده علیه استکبار جهانی به ویژه تروریستهای تکفیری خشم و انزجار خود را از آنان اعلام و استقلال ایران اسلامی را تثبیت می نمایند.
 
در بیانیه روسای بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های تربت حیدریه و خواف از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که همواره در صف مقدم حضور در صحنه های دفاع از اسلام و ارزشهای اسلامی بوده اند، دعوت شده است  تا روز جمعه دوشادوش سایر روزه داران در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس شرکت نموده و نفرت و انزجار خویش را از تجاوز و کشتار ملت مظلوم فلسطین و دفاع از آزادی قدس شریف اعلام دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208849