داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت الاسلام تشکری به مناسبت روز جهانی قدس
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با صدور پیامی مردم ولایتمدار استان بوشهر به ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعود کرد.
پیام حجت الاسلام تشکری به مناسبت روز جهانی قدس
 
به گزارش «ايثار بوشهر»، متن پيام حجت الاسلام ابراهیم تشکری به شرح زير است:
بسمه تعالی
درایت و آینده نگری امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس در جهت اعلام حمایت جهان اسلام از آزادی قدس شریف، امروز عالم‌گیر شده است.
ندای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اکنون مختص به جهان اسلام نیست و آزادی‌خواهان و آزادگان جهان به ندای انقلاب اسلامی ایران پاسخ مثبت داده‌اند و در سراسر دنیا پرچم حمایت از فلسطین و قدس شریف در اهتزاز است.
روز قدس روز نمایش وحدت و اقتدار مسلمین است و روز تحکیم همدلی ها و همزبانی ها و روز تجدید پیمان ها و عهدها در پیروی از پیامبر و ائمه هدا و روز ناکامی ترفندها و توطئه های استکبار است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت همه مردم ایران اسلامی و مسلمانان غیور و سرافراز سراسر عالم در ماه ضیافت الله، در جهت اجرای منویات رهبری معظم انقلاب اسلامی از عموم آزادی خواهان جهان به ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر دعوت می نمایم  تا با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس، دیگر بار اوج اقتدار و همگرایی آزادی خواهان جهان و به‌ویژه امت اسلامی در این مسئله مهم و اساسی را به نمایش بگذراند و موجبات شادمانی وجود مطهر و مقدس امام عصر (عج) را فراهم آورند.
باشد که با دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل، یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 208902