داخلی صفحه بوشهر خبر
 
برگزاری یادواره سه شهید جاوید الاثر شهر بردستان استان بوشهر
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
یادواره سه شهید جاوید الاثر شهر بردستان استان بوشهر با حضور مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مهدیه سادات این شهر برگزار شد.
برگزاری یادواره سه شهید جاوید الاثر شهر بردستان استان بوشهر
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از ایرنا، امام جمعه دیر در این آیین گفت: عزت، اقتدار، سربلندی جمهوری اسلامی به برکت خون پاک شهداست.
حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: شهدا با نثار خون و جان خود در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کردند و با این ایثارگری درس ایستادگی و فداکاری به مردم آموختند.
وی حضور در یادواره شهدا را مهم خواند و گفت: با حضور در یادواره و مجالس شهدا باید درس اخلاص، فداکاری، بصیرت و معرفت بیاموزیم و آن را در زندگی بکار بگیریم.
امام جمعه دیر گفت: اکنون پیام شهدا ولایت پذیری و حفظ حجاب و ارزش های اسلامی در جامعه است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ثارالله شهربردستان به ایرنا گفت: شهید مهدی اندرواژ، شهید سید محمد پوزش و شهید سید عبدالحسین کراماتی از شهدای جاویدالاثر شهرب ردستان هستند.
رجب دوراهکی افزود: شهدا به نظام اسلامی عزت و آبرو بخشیدند و اکنون ترویج فرهنگ شهید و شهادت، رمز بقا و ثبات نظام اسلامی است.
وی گفت: مردم ولایت مدار و شهید پرور شهر بردستان در دوران هشت سال دفاع مقدس 23 شهید تقدیم نظام اسلامی کردند و سه شهید گمنام نیز در این شهر آرمیده اند.
بردستان از توابع شهرستان دیر دارای 8 هزار نفر جمعیت است که در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 209037