مدیرکل بنیاد شهید چهارمحال و بختیاری:
ویژه برنامه بزرگداشت "شهدای ۷ تیر" در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: ویژه برنامه بزرگداشت "شهدای ۷ تیر" در گلزار شهدای شهرکرد برگزار می‌شود.
 
فریبرز نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: ویژه برنامه بزرگداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر در گلزار شهدای شهرکرد با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: توجه به زندگی و اندیشه پیشکسوتان و پیشگامان نهضت انقلاب اسلامی و الگوگیری از زندگی شهدا از جمله آیت‌الله بهشتی در زندگی سیاسی، اجتماعی و فردی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دشمنان و منافقان کوردل فکر می‌کردند با ترور و شهید کردن مسئولان نظام می‌توانند راه انقلاب را متوقف و یا از مسیر خود خارج کنند فارغ از اینکه شهادت این عزیزان فقط جسم آنها را از ما گرفت و تفکر، اندیشه و آرمان‌های آن شهیدان از جمله آیت‌الله بهشتی در بین مردم و مسئولان نظام وجود دارد و برای همین هنوز نهضت انقلاب اسلامی زنده و با شتاب فزاینده در حال گسترش است.
نجفی با اشاره به سایر برنامه‌ها خاطرنشان کرد: گلباران قبور مطهر شهدا، توزیع ویژه نامه بهشتی استان (زندگینامه شهید رحمان استکی) و برنامه گرامیداشت شهید بهشتی و شهید رحمان استکی روزهای 6 و 7 تیر ساعت 19 مسجد جامع شهرکرد از جمله این برنامه‌ها است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 209295