داخلی صفحه فارس خبر
 
شهدا و ایثارگران حق بزرگی به گردن ما دارند
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: شهدا و ایثارگران با رشادت و جانفشانی در راه حفظ و صیانت از انقلاب و نظام مقدس اسلامی، حق بزرگی به گردن همه ما دارند.
 
به گزارش « ایثار از فارس » همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، در مراسمی سردار گودرزی فرمانده انتظامی فارس، برومندی نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی، پژوهش معاون سیاسی و امنیتی استاندار، راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، نجیب زاده فرماندار مرودشت و جمعی از مسئولین و کارکنان بنیاد با حضور در شهرستان مرودشت با خانواده معظم شهید علی اکبر کشتکار دیدار و گفتگو کردند.

شهید علی اکبر کشتکار، رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر لامرد پارسال در درگیری با اشرار در این شهرستان به فیض شهادت نائل شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این دیدار گفت: شهدا و ایثارگران با رشادت و جانفشانی در راه حفظ و صیانت از انقلاب و نظام مقدس اسلامی و تامین امنیت کشور، حق بزرگی به گردن همه ما دارند و خانواده های معظم آن ها نیز با گذشت و ایثار خود به ما درس بزرگ صبر و استقامت می دهند.

رجبعلی راهی افزود: شهدای انتظامی و مدافعین حرم اهل بیت علیهم السلام اکنون با بذل جان خود در راه تامین امنیت کشور و حراست از کیان نظام مقدس اسلامی قدم برداشته اند و در این راه به مولا و مقتدای خود حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) اقتدا کرده اند.

وی عنوان کرد: امیدواریم ما نیز ادامه دهندگان راه شهدا و ایثارگران باشیم و با تمام توان خود در راه سربلندی ایران اسلامی‌ کوشش کنیم.
کد مطلب: 209453