شماره های جدید «شاهد جوان» و «شاهد نوجوان» منتشر شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵
یکصد و چهل و دومین شماره ماهنامه فرهنگی اجتماعی «شاهد جوان» و یکصد و چهل و ششمین شماره ماهنامه «شاهد نوجوان» ویژه خردادماه 1396 منتشر شدند.
شماره های جدید «شاهد جوان» و «شاهد نوجوان» منتشر شد
 
به گزارش «ایثار»، جدیدترین شماره نشریه شاهد جوان در بردارنده مطالبی چون: فراتر از یک برگ رای، حادثه هایی که از سر می گذرانیم، خرمشهر در جستجوی آبادی، نقش کسبه و بازار در قیام پانزده خرداد، وقتی عروس از داماد بزرگتر است، شهدی به شیرینی روزه، می روم تا انتقام سیلی مادر را بگیرم، حق گرفتنی است، مهارت های ارتباطی، آش شله قلمکار، از زنجی که می بریم، شبی بهتر از هزار شب، سالم و تندرست در مهمانی خدا، وقتی پشه ها مردافکن و استخوان شکن می شوند، پاوه مهد شگفتی های طبیعت، استارت آپ کار و فناوری، شمع ها و زیارتی به نیابت احمد، افطار با طعم سریال، روایت ناتمام زنان جنگ دیده، جوانی به وقت تلاش، پدل ورزش قرن بیستمی ها، بازگشت ایران، جهان مبهوت جمهوریت ما، روز خوب پیروزی و شعر است.
در بخشی از مطلب «شمع ها و زیارتی به نیابت احمد» که به گفت و گو با پدر و مادر شهید احمد به‌‌خویی اختصاص دارد می خوانیم: با شروع تظاهرات و راهپیمایی ها، احمد با همان سن کم همراه مردم شد. کودکی و جوانیش با انقلاب بود. همراه با بچه های مسجد فعالیت های انقلابی اش ادامه داشت. صبح مدرسه می رفت و بعد از ظهر در مغازه میوه فروشی کار می کرد و بعد از آن یا در مسجد بودند، یا اعلامیه پخش می کردند و یا در راهپیمایی بودند تا انقلاب پیروز شد.
شماره جدید شاهد نوجوان نیز حاوی مطالب ماه سرنوشت، پیروان راه انبیاء و ائمه، آخرین دانه تسبیح، حاج میرزا، کویرهای ایران، بهتر ببینیم، حکایتی از سندبادنامه، مدیریت زمان، تابستان کجا بریم، نماز و نوجوانان، مسجد امیرچخماق یزد، موزه رضا عباسی، داستان مصور، کفش و چرخ، جدول، لطیفه های ریاضی، لطیفه های بهلول، مناجات شهید چمران، فرازهایی از وصایای شهدا، نابغه فلسفه اسلامی؛ ملاصدرا، دانستنیها، معرفی مشاغل، داستان طنز دفاع مقدس، شعر و سخنان رهبری است.
«شاهد جوان» و «شاهد نوجوان» به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرمسئولی و سردبیری محبوب شهبازی منتشر می شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 209626
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...