شهدا اسطوره‌ها و الگوهای فرهنگی ایران اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا اسطوره‌ها و الگوهای جامعه فرهنگی ایران اسلامی بوده و هستند.
شهدا اسطوره‌ها و الگوهای فرهنگی ایران اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام مؤذنی در جریان سفر به استان خراسان جنوبی از مجتمع فرهنگی، ورزشی توانبخشی ایثار و همچنین روند اجرایی ساخت ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی بازدید کرد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در جریان این بازدید گفت: هدف ساخت مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در سراسر کشور زمینه سازی و ایجاد بستری مناسب جهت استفاده خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از امکانات این مجتمع‌ها است.
وی با اشاره به ضرورت خدمات رسانی همه جانبه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: شهدا اسطوره‌ها و الگوهای جامعه فرهنگی ایران اسلامی بوده و هستند و از کوچکترین مساعدت و کمک در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر نباید دریغ کنیم.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در بدو ورود به استان خراسان جنوبی به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان بر مزار شهدای شهرستان بیرجند حضور یافت و با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کرد و با قرائت فاتحه یاد شهیدان سرفراز را گرامی داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 209627
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...