نمایش «هفت روز از تیر شصت» به روی صحنه رفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
نمایش «هفت روز از تیر شصت» با موضوع واقعه جانگداز هفت تیر و زندگینامه برخی از شهدای این واقعه چهارشنبه شب 7 تیرماه در تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت.
نمایش «هفت روز از تیر شصت» به روی صحنه رفت
 
به گزارش «ایثار»، نمایش «هفت روز از تیر شصت» با نویسندگی کامران شهلایی و به سفارش اداره کل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشارکت اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد تهیه شده و در نخستین اجرا، چهارشنبه شب در حضور جمعی از خانواده شهدای هفتم تیر در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت.
در نخستین اجرای این نمایش حسینعلی بیات مدیرکل هنری و حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران نیز حضور داشتند.
نمایش «هفت روز از تیر شصت» روایتی کاملا مستند و متفاوت از دورانی تعیین کننده در روزهای تاریخ معاصر ایران است و موضوع اصلی آن انفجار در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت آیت‌الله بهشتی است.
هفت روز از تیر شصت به نویسندگی و کارگردانی کامران شهلایی و با بازی رامین سیار دشتی، فرزین محدث، مژگان خالقی، فرهاد تفرشی، احمد جعفری و هدیه رضایی، طراحی صحنه سعید حسنلو، موسیقی علی سینا رضانیا، طراحی نور شاهین رحمان علی و طراحی گریم سارا قلی زاده از تاریخ 7 الی 22 تیرماه  هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت 20 و 30 دقیقه در مجموعه تئاتر شهر تهران به نمایش در خواهد آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 209628
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...