داخلی صفحه قزوین خبر
 
فردا؛
پیکر شهید فرشاد رمزی در قزوین تشییع می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
فردا، پیکر مطهر سرباز شهید فرشاد رمزی در قزوین تشییع و به خاک سپرده می‌شود.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، فردا، پیکر مطهر سرباز فرشاد رمزی که در جریان درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در مرز پیرانشهر به درجه رفیع شهادت نایل شده است، در قزوین تشییع و به خاک سپرده می‌شود.
این مراسم ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه سیزدهم تیر ماه سال جاری از مقابل امامزاده اسماعیل(ع) به سمت گلزار مطهر شهدا برگزار می‌شود.
همچنین مراسم شام غریبان از ساعت 18 تا 19:30 همان روز و مراسم صباح مزار از ساعت 7:30 تا 9 صبح روز چهارشنبه چهاردهم تیر ماه 96 در مسجد کریم اهل بیت(ع) واقع در کوی دادگستری قزوین برگزار خواهد شد.
گفتنی است: گروهان مرزی چیانه از پاسگاه‌های هنگ مرزی پیرانشهر واقع در استان آذربایجان غربی در اجرای انجام وظیفه ذاتی در راستای انسداد نوار مرزی و مقابله با تردد غیر مجاز اشرار و گروهک‌های معاند اقدام به گشت‌زنی می‌نمایند.
در حین تردد در ارتفاعات کانی خدا به محل معروف به سوله فرضی اشرار و قاچاقچیان مسلح از خاک کشور عراق اقدام به تیراندازی به سمت مرزبانان می‌کنند.
در این درگیری سرباز فرشاد رمزی فرزند محرم متولد 20 آبان 1376 پایه خدمتی اسفند ۹۴ ساکن استان قزوین از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نایل شده است.
کد مطلب: 209808