فرهنگ ایثار و شهادت ضامن استمرار نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
مهندس پدیداران در دیداربا شهرداری ضمن تقدیر از تلاش های شهرداری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواستار ارتقای سطح همکاری ها شد .
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن استمرار نظام اسلامی است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز (دوشنبه) 12 تیر 96 مهندس پیمان پدیداران معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران بجنورد ضمن حضور در شهرداری این شهرستان با معاون زیباسازی شهرداری دیدار و گفتگو کرد .
مهندس پدیداران در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های شهرداری در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواستار ارتقای سطح همکاری ها شد .
وی با بیان این حقیقت که فرهنگ ایثار و شهادت ضامن استمرار نظام اسلامی است گفت : باید تلاش کرد تا مفاهیم بلند و ارزشمند جهاد و مقاومت در قالب طرح های بصری بدیع و زیبا در معرض دید افراد جامعه قرار بگیرد .
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران بجنورد همچنین گفت : امروز می توان با بهره گیری از هنر معارف ناب ایثار ، مجاهدت و شهادت را به شکلی هنرمندانه ، همه فهم و جذاب به جامعه عرضه کرد و هنر را به خدمت این معارف درآورد .
مهندس پیمان پدیداران با بیان لزوم مشارکت تمام دستگاه های فرهنگی و مسئول در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت : قطعا فقط تنها با بیان ضرورت و اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این مسئله حل نخواهد شد بلکه باید با تلاش جدی و ممارست ، در مرحله عمل و اجرا وارد عرصه شد و با تکیه بر مدیریت جهادی کارها را نه در حرف بلکه بر روی زمین اجرایی و عملیاتی کرد .
وی با خاطرنشان کردن رشادت ها و مجاهدت های ایثارگران ،  تنها راه برون رفت از مسائل ، مشکلات و چالش های پیش رو تمسک به آرمان شهدا و اهداف بلند ایشان دانست و گفت : اگر روحیه جهاد ، مقاومت و خودباوری همچنان در میان ملت ما زنده و پویا بماند دشمنان این کشور هم علارغم تلاش های خباثت آلود خود نخواهند توانست در عزم و اراده مردم و مسئولین خللی وارد کنند .
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامورایثارگران بجنورد توجه جدی به زیباسازی شهری با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را اقدامی مهم در راستای نهادینه کردن مفاهیم ناب و ارزشمند جهاد و مقاومت دانست و ضمن یادآور شدن ضرورت تبیین این آرمان ها و اصول بر توجه جدی هنرمندان به حوزه ایثار و شهادت  تاکید و خواستار ارتباط تنگاتنگ هنر با این مفاهیم انسان ساز و اثرگزار شد .
کد مطلب: 209868
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...