داخلی صفحه مازندران خبر
 
یادواره 170 شهید تخریب چی شمال کشور در نکا برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴
یادواره 170 شهید تخریب چی شمال کشور با محوریت سردار محمد رحیم بردبار فرمانده گردان تخریب لشکر 25 کربلای مازندران پنجشنبه شب در تکیه نارنج باغ شهر نکا برگزار شد
یادواره 170 شهید تخریب چی شمال کشور در نکا برگزار شد
 

به گزارش ايثار به نقل از خبرگزاري ایرنا، فرمانده لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس در این یادواره با بزرگداشت نام و یاد شهدا ، گفت : شهدا درس بزرگ عزت ، اقتدار و آزادگی به ملت ایران دادند
سردار مرتضی قربانی افزود : همه ما در برابر خون شهدا و مقاومت آنان مسئول هستیم و باید تقدس و پاکی شهدا همواره در فضای جامعه حفظ شود.
وی ادامه داد : رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با لبیک به ندای رهبر و امام راحل پا در عرصه نبرد با دشمن بعثی گذاشتند و جانانه از وطن و خاک کشور دفاع کردند و اکنون پاسداشت نام و یادشان و ادامه مسیر متعالی آنان مهم ترین وظیفه ماست.
قربانی گفت : دشمنان سعی دارند ارزش های انقلاب و یاد این شهدا را کمرنگ کنند و برگزاری یادواره شهدا باید تلنگری برای همه ما و بیدارباشی برای جوانان باشد تا لحظه ای از شهدا و پیام شهدا و حرکت در مسیر ولایتمداری غافل نشویم.
وی از شهید سردار بردبار فرمانده گردان تخریب لشکر 25 کربلا به عنوان فرمانده گمنام نام برد و افزود : همه ما باید در شناساندن دلاورمردی های این عزیز بزرگوار و شهدای عزیزمان تلاش کنیم.
از 170 شهید تخریب چی شمال کشور 33 شهید از استان مازندران و 8 شهید متعلق به شهرستان نکا در شرق این استان است.
شهرستان نکا بیش از 430 شهید تقدیم انقلاب کرده است.
انتهاي پيام/

کد مطلب: 210196
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...