داخلی صفحه اصفهان خبر
 
«محسن چریک» سوژه پانزدهمین شماره بیسیم‌چی شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۱
پانزدهمین شماره بیسیم‌چی، ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا منتشر شد.
«محسن چریک» سوژه پانزدهمین شماره بیسیم‌چی شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، پانزدهمین شماره بیسیم‌چی؛ ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا، با عنوان «محسن چریک» ویژه فرمانده شهید مفقودالاثر سعید گلاب‌بخش متخصص جنگ‌های چریکی و از فعالان در گروه‌های مبارز لبنان و فلسطین و همچنین از فرماندهان اولیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتشر شد.
سیدمهدی حسینی از شاگردان شهید سعید گلاب بخش در سال‌های اولیه پیروزی انقلاب است که بیسیم‌چی در این شماره به سراغ او رفته و پای خاطرات و روایت‌اش از استاد تاکتیک و اسلحه‌اش در پادگان ولیعصر(عج) نشسته است. «محسن» یک «چریک» به تمام معنا بود؛ تیتری است که برای این مطلب خواندنی انتخاب شده است.
«محسن چریک مبارزی از فلسطین تا ایران» نیز عنوان مطلب دیگری است که در این شماره از بیسیم‌چی به معرفی شهید گلاب‌بخش در چهار بخش متفاوت پرداخته است.
بیسیم‌چی همچنین در این شماره با نگاهی متفاوت به انتشار برخی از اسناد و مدارک شهید گلاب‌بخش نیز پرداخته است؛ اسنادی که شامل کارت اقامت در لندن، کارت بانکی در لندن، کارت شرکت در کنفرانس ضدصهیونیستی در لیبی، نامه‌های ارسالی برای خانواده، استخاره شهید برای رفتن به آمریکا و جواب آن است.
«از کلام امیر تا زبان همرزم» نیز روایت یکی دیگر از همرزمان شهید سعید گلاب‌بخش از سالهای همراهی با «محسن چریک است»، این شهید اصفهانی است، که خواندنش خالی از لطف نیست.
یادداشت نخست، کافه بیسیم، تلنگر، بهانه‌ای برای امتداد، بیشتر بدانیم، یادایام و عکس روز نیز از دیگر مطالب کار شده در پانزدهمین شماره بیسم‌چی است.
گفتنی است «بیسیم‌چی» ضمیمه پایداری روزنامه اصفهان زیبا است که شنبه هرهفته به همراه این روزنامه منتشر می‌شود.
شما می‌توانید بیسیم‌چی را در کانال تلگرامی https://telegram.me/Bicimchee/134 دنبال کنید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 210504
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...