داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان
مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید خور و بیابانک برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵
مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خور و بیابانک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید خور و بیابانک برگزار شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، روز چهارشنبه 21 تیرماه 96 طی حکمی از سوی مدیر کل بنیاد شهید استان اصفهان کاظم رشیدی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خور و بیابانک معرفی و از زحمات علی‌اکبر مالکی تجلیل شد.
داریوش وکیلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در این مراسم گفت: شهدا برای ما حریت و آزادگی را به ارمغان آوردند و ما هم باید پاسدار راه و روش آن ها باشیم.
وی افزود: پیشرفت های کنونی و آرامش حاصل شده در کشور را مدیون فداکاری و از جان گذشتگی شهدا  است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اظهارداشت: عمل به وصیت‌نامه‌های شهدا و رسیدگی به خانواده‌های آن‌ها به ویژه پدران و مادران شهدا برای همه واجب و لازم است.
وی تصریح کرد: آشنا کردن نسل جوان با افتخارآفرینی‌های شهدا موجب رشد و تعالی ارزش‌های فرهنگی و اسلامی در جامعه می‌شود.
وکیلی خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد توسعه و تعمیق فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستیم و هر اندازه این فرهنگ را توسعه دهیم انقلاب اسلامی و مبانی آن مستحکم‌تر خواهد شد.
وی ادامه داد: با انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده و جوان جامعه، انقلاب اسلامی در برابر هجمه‌های فرهنگی و رسانه ای دشمنان و نظام سلطه مصون خواهد ماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اذعان داشت: شهادت بزرگ‌ترین افتخار در نظام اسلامی بوده و فرهنگ شهادت نیز به عنوان یکی از سرمایه‌‌های ارزشمند و گرانقدر عصر حاضر در جامعه اسلامی ترویج و تبیین می‌شود.
وی از یادواره‌های شهدا به عنوان محافل بیعت با شهدا و ایثارگران یاد کرد و متذکر شد: حضور در محفلی که با نام و یاد شهدا شکل گرفته توفیق بزرگی است.
وکیلی با اشاره به مقام و جایگاه شهدای دفاع مقدس خاطرنشان کرد: دفاع مقدس یادآور رشادت‌های شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگانی است که برای پیشرفت و سربلندی این نظام از جان خود گذشتند.
وی عنوان داشت: امروزه بهترین مدل و فرهنگ برای اداره کشور استفاده از فرهنگ دفاع مقدس و الگوبرداری از سیره شهدا و ایثارگران است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 210912