سید کمال‌الدین دولتخواه به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه منصوب شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
سید کمال‌الدین دولتخواه به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه منصوب شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، پیش از ظهر امروز طی مراسمی با حضور مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و پرسنل این نهاد رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی و از خدمات بهنام صمدیفرد رئیس سابق تجلیل شد.
حجت‌الاسلام سید علی صالحئ موسوی اعظم در این آیین با تبیین ویژگی‌های مدیر در نظام اسلامی، بنیاد شهید را نهادی خاص دانست و اظهار داشت: خدمت در این نهاد مقدس ارزشمند است چون جامعه هدف خانواده ایثارگرانی است که از جان خود برای حفظ انقلاب و نظام مایه گذاشتند.
امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه انسان در حد استطاعت خود باید در خدمت خلق باشد،گفت: دادن وعده‌های بدون پشتوانه مردم را نسبت به مسؤول بی‌اعتماد می‌کند.
وی تکریم ارباب رجوع و رفتار با متانت را لازمه مدیریت دانست و گفت: : ارائه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تکریم کسانی است که با ایثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و کشور دفاع کردند.
مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: آقای صمدیفرد از مدیرانی است که هم عشق و علاقه و هم استطاعت کارایی در خدمت به مجموعه ایثارگران داشت و این پاداش ذخیره است.
در این مراسم سید کمال‌الدین دولتخواه فرزند شهید سید جمال‌الدین دولتخواه ابه عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه منصوب شد.
کد مطلب: 211219