داخلی صفحه گیلان خبر
 
برگزاری یادواره ۳۳ شهیده زن گیلان در رضوانشهر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران رضوانشهر گفت: یادواره ۷ هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن استان گیلان در پارک کوثر این شهرستان برگزار می‌شود.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری شبستان گیلان،آرزو محمدی، فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران رضوانشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: شیرزنانی در هشت سال دفاع مقدس  در کنار مردان خود به دفاع از خاک وطن خود پرداختند . 
 وی با بیان اینکه باید برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای زن، یادواره‌هایی در این راستا برگزار تا آن خاطرات بازگو شود، افزود: یادواره 7هزار شهیده زن کشور و 33 شهیده استان گیلان با حضور مسؤولان، رزمندگان، ایثارگران و بسیجیان برگزار می‌شود.
 فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران رضوانشهر با بیان اینکه این یادواره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از شهدای زن کشور در پارک کوثر شهدای گمنام رضوانشهر برگزار می‌شود، گفت: سخنران این مراسم سردار حمزه فلاح و مداح حاج حمید مهدئی است.
 محمدی زمان برگزاری این یادواره را سه‌شنبه (27تیر) ساعت 18 عنوان و تصریح کرد: شهدا برای حفظ ارزش‌ها، انقلاب و اسلام جان خود را فدا کردند و ما باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.
"انتهای پیام"      
کد مطلب: 211238