خادمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی عظیم است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵
مدیرکل بنیاد البرز با بیان اینکه خادمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی عظیم است بیان داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست که درنهایت سبب سعادتمندی در دنیا و آخرت می شود.
به گزارش «ایثار»، نخستین مراسم سالگرد خادم الشهدا، جانباز معزز و ذاکر با اخلاص اهل‌بیت علیه‌السلام حاج عباس ثبتی با حضور پرشور مسئولین، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و امت حزب‌الله از ساعت 18 در امام‌زاده حسن (ع) کرج برگزار شد.
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در حاشیه‌ این مراسم با بیان اینکه خادمی خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیقی عظیم است بیان داشت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست که درنهایت سبب سعادتمندی در دنیا و آخرت می شود.
وی در ادامه دعای خیر شهدا و خانواده‌های این کبوتران خونین بال را پشتوانه‌ی خادمان شهدا دانست و تصریح کرد: خدمت به مردم در هر جایگاهی عبادت محسوب می شود. حاج عباس ثبتی نیز که خود از خانواده‌ی بزرگ ایثارگری استان البرز محسوب می‌شود، با اخلاص مثال‌زدنی خود با تقویت و نهادینه کردن این مهم در وجود خود، تمامی همت خود را در راستای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران صرف کرد و هم با نفس قدسی خود اشاعه دهنده‌ فرهنگ نورانی اهل‌بیت علیه‌السلام در بین مردم بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان خاطرنشان ساخت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان ادای دین به ارزش‌های انقلاب است و خدمت به این قشر معزز اقدامی فرهنگی و ارزشمند است که باعث افزایش روحیه و انرژی در بین مسئولان می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211381