داخلی صفحه سمنان خبر
 
پدر سردار شهید ناصر ترحمی از توجه مسئولین به خانواده شهدا قدردانی کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
مدیرکل بنیاد سمنان با همراهی مدیرکل آب منطقه ای سمنان در ادامه دیدارهای طرح سپاس از جامعه شاهد وایثارگر دیدار کردند .
پدر سردار شهید ناصر ترحمی از توجه مسئولین به خانواده شهدا قدردانی کرد
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، حجت الاسلام فریدون، مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران استان سمنان باتفاق حیدریان، مدیرکل آب منطقه ای سمنان وهیئت همراه روز یکشنبه 25تیرماه 96 با حضور در منزل پدر سردار شهیدناصر ترحمی وهمچنین جانباز 50%  مرتضی امیرجان از ایثارگری این عزیزان تجلیل نمودند .
حجت الاسلام فریدون در دیدار پدر شهید ترحمی به بیان خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی و شرایط سخت عملیات بدر که منجربه شهادت سردار ترحمی شد پرداخت و یاد و خاطره این سردار شهید را گرامی داشت .
پدر سردارشهید ناصرترحمی نیز ضمن تقدیر و تشکر از توجه مسئولین استانی وشهرستانی بخصوص مسئولین بنیاد شهید وامور ایثارگران اذعان کرد: در زمان جنگ علاوه برحضور شهید ناصر ترحمی دو برادر دیگر ایشان نیز باحضور درجبهه های نبرد حق علیه باطل به درجه جانبازی نائل شدند. نادر ترحمی با 45% از کارافتادگی و محمد ترحمی با 15% جانبازی از دیگر فرزندان این پدر گرانقدر می باشند .
شهید ناصر ترحمی باتوجه به قبولی در امتحانات رشته ی پزشکی جهت اعزام به خارج از کشور ، دفاع از حریم دین و مکتب را بر تحصیل در دانشگاههای معتبر خارجی ترجیح داد وسرانجام در 21 اسفندماه 63 درعملیات بدر هنگام هدایت نیروهای عملیاتی به درجه رفیع شهادت نائل گردید .
مرتضی امیرجان درسال 60 بعنوان سرباز به مناطق جنگی اعزام ودر تاریخ 27 تیرماه 61 درمنطقه رقابیه براثر اصابت ترکش از ناحیه چشم چپ و دست چپ مجروح و به درجه جانبازی نائل آمد .
 
کد مطلب: 211424