پدران و مادران گرانقدر شهدا نماد ايثار و مقاومت هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۳
نماينده ولي فقيه در مازندران در حاشيه عيادت از والدين شهيدان والامقام محمدزاده گفت: پدران عزيز و مادران گرانقدر شهدا نماد ايثار و مقاومت هستند.
پدران و مادران گرانقدر شهدا نماد ايثار و مقاومت هستند
 
به گزارش «ايثار»، حضرت آيت اله طبرسی نماينده ولی فقيه در مازندران، عضو خبرگان رهبری و امام جمعه ساری به همراه رضايی مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان، حجت الاسلام جعفری دادستان و مديركل اوقاف استان شامگاه روز يكشنبه بيست و پنجم تيرماه در بيمارستان حضرت امام خمينی(ره) ساری با پدر بزرگوار و مادر مقاوم شهيدان گرانقدر ابوالحسن، ابوالقاسم و هادی محمدزاده عيادت و از اين دو الگوی صبر و استقامت دلجويی کرد.
نماينده ولی فقيه در مازندران در حاشيه عيادت از والدين شهيدان والامقام محمدزاده گفت: پدران عزيز و مادران گرانقدر شهدا نماد ايثار و مقاومت هستند.
وی خطاب به اين والدين صبور گفت: شما ايثار را به درستی معنا كرديد به همين خاطر سه فرزند برومند خود را در پيروی از ولايت تقديم نظام نموديد.
آيت اله طبرسی افزود: بايد صبر و ايثار و استقامت خانواده های شهدا را تحسين كرد چرا كه آنان از همه چيز خود گذشتند و خدايی شدند.
عضو خبرگان رهبری در مازندران در پايان، طول عمر با عزت، سلامتی و شفای كامل را برای والدين شهدا بويژه اين دو بزرگوار از را از خداوند متعال آرزو كرد.
 آيت اله طبرسی از همراهی و هماهنگی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در ديدار و عيادت از خانواده های معظم شهدا و ايثارگران قدردانی كرد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 211442