تفاهم‌نامه همکاری بسیج اصناف و بنیاد منعقد شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه بین سازمان بسیج اصناف و بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور اشتغال‌زایی خانواده‌های شهدا و ایثارگران منعقد شد.
تفاهم‌نامه همکاری بسیج اصناف و بنیاد منعقد شد
 
به گزارش «ایثار»، جلسه ویدئو کنفرانس با حضور حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران، غلامرضا حسن‌پور رییس سازمان بسیج اصناف، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل و محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد استان و سایر مسوولان بنیاد استان‌ها برگزار شد.
در این جلسه تفاهم‌نامه دو جانبه بین سازمان بسیج اصناف و بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور اشتغال‌زایی خانواده‌های شهدا و ایثارگران منعقد شد.
در این تفاهم‌نامه بسته‌های تشویقی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمان بسیج اصناف با هدف تسهیل در اشتغال‌زایی جامعه ایثارگران اعلام شد.
در صورتی که اصناف از نیروهای ایثارگران برای کار بهره‌ بگیرند، بنیاد بیمه سهم کارفرما را به مدت 5 سال پرداخت خواهد کرد؛ همچنین بنیاد در صورت نیاز تا 18 ماه به عنوان یارانه، 75 درصد حداقل حقوق و دستمزد مصوب اداره کار را به کارفرما پرداخت می‌کند و در صورتی که نیاز به آموزش تخصصی ایثارگران باشد بنیاد هزینه‌های آن را پرداخت خواهد کرد.
موارد ذکر شده از جمله بسته‌های تشویقی بنیاد در این تفاهم‌نامه می‌باشد.
براساس این تفاهم‌نامه، مسوولان بسیج اصناف و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، همکاری‌های لازم را در خصوص اشتغال‌زایی جامعه ایثارگران انجام خواهند داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211450