داخلی صفحه کرمان خبر
 
استان کرمان میزبان 3شهید تازه تفحص شده
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
مردم شهید پرور کرمان میزبان 3 شهید تازه تفحص شده شدند.این شهدا در سالرور شهادت امام جعفر صادق (ع) تشییع و به خاک سپرده میشوند.
استان کرمان میزبان 3شهید تازه تفحص شده
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان،مردم شهید پرور کرمان میزبان 3 شهید تازه تفحص شده شدند.این شهدا در سالرور شهادت امام جعفر صادق (ع) تشییع و به خاک سپرده میشوند.
این شهدا عصر سه شنبه مورخ 27تیرماه96 وارد فرودگاه سیرجان میشوند و صبح روز چهارشنبه به محل دفن خود اعزام میشوند.

شهید عباس اسدی گوکی که در کرمان به خاک سپرده میشود.
بخشی از زندگی نامه وی:
شهید عباس اسدی فرزند ماشاءالله در بیستم دی ماه سال یکهزار و سیصدو سی و هفت در یک خانواده متدین و مستضعف در بخش گلباف از توابع کرمان چشم به جهان گشود.
شهید عباس اسدی، پس از گذشتن یک سال از خدمت سربازی اش ازدواج نمود ولیکن با شروع جنگ تحمیلی به ندای هل من ناصر ینصرنی امام خمینی (ره) پاسخ داده به گونه ای که هنوز سه ماه از ازدواجش نگذشته بود که به جبهه های نور علیه ظلمت عزیمت نمود.
این شهید در طول مدتی که در جبهه های نور علیه ظلمت حضور داشت بیشتر در قسمت مخابرات که یکی از کارهای حساس و مشکل جبهه می باشد، فعالیت می کرد وی علاقه داشت که در عملیاتها همیشه جزء نیروهای عمل کننده و خط شکن باشد و پیوسته آرزو میکرد که به مقام والای شهادت برسد و از دیگران نیز همواره می خواست دعا کنند تا خداوند این فیض را نصیبش گرداند. آری او سرانجام به آرزوی دیرینه خود رسید و درجریان عملیات غرورآفرین بدر در حالی که بعنوان بی سیم چی تیپ عمل می کرد به فیض عظمای شهادت نائل گردید .

شهید اسماعیل هنری که در شهر سیرجان به خاک سپرده میشود.
بخشی از زندگی نامه:
شهید اسماعیل هنری در چهارم‌ آبان 1321، در روستاي ‌حسن‌آباد از توابع ‌شهرستان سيرجان به دنيا آمد. پدرش محمدحسين و  روحاني بود ومادرش فاطمه نام داشت. تا پايان مقطع ابتدايي درس ‌خواند. سال1344، ازدواج‌كرد وصاحب‌ سه پسر و دو دختر شد. پاسدار بود، بيست‌و سوم اسفند1363، در شرق‌دجله براثرجراحات‌جنگي شهيد شد. تاكنون اثري از پيكرش به دست نيامده بود.

شهید محمدعلی صادقی پور که در روستاهای رفسنجان به خاک سپرده میشود.
بخشی از زندگی نامه:
وی در آخرین روزهای سال 1320 چشم به جهان گشود. پدرش مشتی حسن و مادرش کربلائی مریم نام داشت. وی در عملیات بدر شهید و پیکرش مفقود شد.
کد مطلب: 211485