رئیس بنیاد خوشاب خبر داد،
برگزاری برنامه تفریحی ورزشی ویژه جامعه ایثارگری خوشاب
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۵
رضا مهری گفت: برنامه های ویژه تفریحی ورزشی مانند کوهپیمایی در مناطق ییلاقی و مسابقه ورزشی ویژه خانوادهوشهرستاندر تابستان امسالمی گردد
برگزاری برنامه تفریحی ورزشی ویژه جامعه ایثارگری خوشاب
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوشاب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت: در راستای اوقات فراغت دانش اموزان شاهد و ایثارگر برنامه های تفریحی و ورزشی در تابستان امسال برگزار می گردد.
 
رضا مهری تصریح کرد: برگزاری کوهپیمایی در مناطق ییلاقی و مسابقه ورزشی ویژه خانواده شهدا و ایثارگران از ویژه برنامه های تفریحی و ورزشی بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان خوشاب است که در فصل تابستان برگزار می گردد.
 
وی با بیان اینکه برنامه های تفریحی در راستای ارتقا سطح نشاط و شادابی در جامعه ایثارگری برگزار میگردد، خاطر نشان کرد: با توجه به وضعیت جسمی جانبازان و کهولت سنی والدین شهدا ، برگزاری برنامه های ورزشی در راستای ارتقا سلامتی و افزایش نشاط و شادابی برای این اسوه های صبر و استقامت ضروری است.
 
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوشاب بیان کرد: با اشاره به زنده نگه داستن یاد وخاطره شهدا، افزود: تمامی برنامه های ورزشی و تفریحی به نام شهدا برگزار می گردد و در پایان از خانواده های شهدای که در مناطق ییلاقی سکونت دارند دیدار و تجلیل می شود.
 
گفتنی است شهرستان خوشاب 122شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211504