استقامت و صبر آزادگان موجب خلق حماسه های جاودان شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
مدیرکل بنیاد گیلان اظهار داشت: دشواری و صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت فرسای اسارت باعث خلق حماسه های جاودان و ماندگار شده است که در هیچ مکتبی مانند آن را نمی توان یافت.
استقامت و صبر آزادگان موجب خلق حماسه های جاودان شده است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت سالروز ورود آزادگان استان گیلان ویژه برنامه های این روز در مرکز استان گیلان را تشریح کرد.
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان 26 تیر ماه 96 در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت سالروز ورود آزادگان استان گیلان، با تشریح برنامه ها به مناسبت این روز، گفت: به منظور تجلیل از صبر و پایداری آزادگان سرافراز و به مناسبت فرارسیدن 26 مرداد سالروز ورود نخستین گروه از آزادگان به میهن اسلامی، مراسم های متعددی به صورت متمرکز در مرکز استان برگزار می شود.
پاکاری در ادامه اظهار داشت: دشواری و صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت فرسای اسارت باعث خلق حماسه های جاودان و ماندگار شده است که در هیچ مکتبی مانند آن را نمی توان یافت.
وی افزود: در واقع این عزیزان با اعتقادات عمیق خود به ائمه اطهار (ع) و پیروی از ولایت فقیه و عشق به امام (ره) و میهن اسلامیمان توانستند این سالهای آکنده از زجر و شکنجه را تحمل نمایند و با امید بازگشت به وطن پیروزمندانه به آغوش گرم این ملت برگردند. 
پاکاری تاکید کرد: آزادگان با پایداری و عشق به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب در تمام عرصه های علمی و فناوری به مردم و انقلاب اسلامی خدمت می کنند.
مدیرکل بنیاد گیلان، همایش بزرگ آزادگان، دیدار از آزادگان در منزل در قالب طرح سپاس، دیدار با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان، تبلیغات محیطی، برگزاری شب شعر و خاطره را از جمله برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت این روز عنوان کرد.
خاطرنشان می شود، استان گیلان دو هزار و 643 آزاده سرافراز دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211566
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...