داخلی صفحه یزد خبر
 
فرمانده انتظامی ابرکوه: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵
فرمانده انتظامي ابرکوه در ديدار با خانواده شهيد اسماعیل نعمتی زاده، گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند .
فرمانده انتظامی ابرکوه: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند
 
به گزارش "ایثار یزد" سرهنگ علیرضا صالحی فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه، در ديدار با خانواده شهيد "اسماعیل نعمتی زاده" گفت: اگر امروز مي توانيم در كشور عزيزمان آزادانه نفس بكشيم و در امنيت كامل زندگي كنيم به خاطر ايثارگري و فداكاري شهدا و جانبازاني نظير شهيد "نعمتی زاده" است.
وي با بيان اين که امنيت کشور مرهون خون پاک شهداست، خاطرنشان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و ما هرگز نبايد  ایثارگری آنان را فراموش کنیم و  ما وظیفه داریم با عمل به وصایای آنان و حرکت در مسیرشان از دستاوردهای آنان حراست کنیم.
صالحی ضمن دلجويي از خانواده اين شهيد گرانقدر تصریح کرد: طبق آیات قرآن کریم " شهيدان زنده اند و نزد خدا روزي مي خورند" و شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار ما مي باشند.
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه با بیان اینکه شهدا با اهدای خون سرخ خود به اسلام جاودانگی بخشیدند افزود: ايمان، اخلاص، همبستگي از جمله خصلت هاي خوبي بود که در تمام شهدا وجود داشت و مي تواند براي ما بهترين سرمشق و الگو باشد.
شهید اسماعیل نعمتی زاده متولد سال 1361 که در لباس نیروی انتظامی مشغول حراست از امنیت میهن اسلامیمان بود در دی ماه 1386 در درگیری با سوداگران مرگ به فیض شهادت نائل آمد.
 
کد مطلب: 211641