داخلی صفحه گلستان خبر
 
مسابقه هنری در فضای مجازی
اولین مسابقه تایپوگرافی وصیت نامه شهدای گلستان در فضای مجازی کلیک خورد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان ، از برگزاری اولین مسابقه تایپوگرافی ویژه وصیت نامه های شاهد گلستان خبر داد.
اولین مسابقه تایپوگرافی وصیت نامه شهدای گلستان در فضای مجازی کلیک خورد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان : محمد علی طالع زاری ، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان گفت : اولین مسابقه تایپوگرافی وصیت نامه های شهدای گلستان در فضای مجازی با حضور کلیه هنرمندان  و علاقمندان این حوزه کلید خورده است .
معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیاد ادامه داد  : استفاده از هنر و خلاقیت های هنری و بصری از شیوه های بسیار مهمی است که باعث جذب مخاطب و همچنین رشد وتعالی ابزارهای هنری خواهد شد و استفاده از این شیوه ها در ترویج مفاهیم ایثار و شهادت باعث ماندگاری هر چه بهتر و بیشتر آن در جامعه خواهد شد .
وی بیان داشت : یکی از شیوه های بسیار خوب و زیبا در عرصه خوشنویسی استفاده از تایپوگرافی می باشد ، تایپوگرافی تکنیکی در گرافیک است که با آمدن چاپ، برای تلطیف کردن کلمات چاپی که خشک به نظر می رسد، حرکاتی در بخش هایی از لغات و برجسته کردن آن ایجاد می کنند. در این تکنیک سعی میشود با استفاده از هنر و خلاقیت در بستر کلمات ، جملات بسیار زیبا بر روی کاغذ نقش بسته شود تا بیننده در زمان مشاهده به لذت بصری خاص دست یابد و از این همه هنر و زیبایی در خلق یک کلمه و یا جمله لذت وافری به دست آید.
طالع زاری در ادامه گفت : علاقمندان می توانند برای دستیابی به وصیت نامه های شهدای گلستان با ارسال عدد 1 به سامانه 3000756111 بخشی از وصیت نامه را روی گوشی خود دریافت کنند.
و همچنین در پایان به نفرات برتر جوایزی اهداء و بصورت کتابچه چاپ می گردد. همچنین میتوانید آثار به آدرس فضای مجازی @navideshahedgolestan_admin  و یا به نشانی الکترونیکی info@navideshahed.com ارسال نمائید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 211944