داخلی صفحه سمنان خبر
 
اولین جلسه کارگروه اشتغال باهمکاری اداره سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
جلسه کارگروه اشتغال با حضور مشاور استاندار جهت بررسی وضعیت اشتغال ایثارگران سطح استان در اداره جهادکشاورزی برگزار شد.
اولین جلسه کارگروه اشتغال  باهمکاری اداره سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد
 
به گزارش واحد ایثار، صبح امروز شنبه 31تیرماه 96 جلسه کارگروه اشتغال با هدف ایجاد اشتغال برای خانوادههای معظم شاهد و ایثارگر استان  برگزار شد .
در این جلسه مظاهری ،مشاور استاندار در امورایثارگران ، فریدون ،مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران، میرعمادی مدیرکل جهاد کشاورزی استان ،معینیان ،معاونت تعاون بنیاد ، سلامت منش ،رئیس اداره اشتغال و آراسته رئیس بنیادشهرستان سمنان و نماینده روسای بنیاد شهرستانهای تابعه حضور داشتند.
حجت الاسلام فریدون ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرکل محترم سازمان جهادکشاورزی و همکاران محترم، به برگزاری جلسه اشتغال ویژه خانواده های معظم ایثارگران در شهرستانهای مختلف اشاره کرد . وی درخصوص  عدم امکان جذب تمامی متقاضیان کار در دستگاههای اجرایی  بعنوان کارمند دولت توضیحاتی را ارائه کرد.
ایشان افزود :باتوجه به وضعیت اشتغال در سطح کشور، جامعه شاهد و ایثارگر  باید برای اشتغال  بسمت وسوی کارآفرینی سوق پیدا کنند .
مظاهری ،مشاور استاندار در امور ایثارگران در این جلسه بیان کرد: هدف از این جلسه را بررسی و ایجاد ظرفیت  اشتغال در سطح استان دانست و از مدیرکل جهاد کشاورزی بدلیل تسلط کامل بردستگاه مربوطه خواستار ارائه پیشنهاد و راهکار جهت همکاری هرچه بهتر در این خصوص  شد .
وی تصریح کرد :برای رفع مشکل بیکاری جامعه هدف ،باید باتمام توان قدم برداریم و از تمامی ظرفیت های موجود بهره ببریم .
میرعمادی دراین جلسه گفت:برای ایجاد ظرفیت اشتغال برای افراد جویای شغل ،باتوجه به نامگذاری مقام معظم رهبری در سال جاری، باید بسمت افزایش تولیدات داخلی قدم برداریم و لازمه ی این کار را برگزاری جلسات منظم جهت پیگیری و به نتیجه رساندن اهداف این کارگروه دانست.
 
کد مطلب: 211967