ادامه مهلت انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد تا 20 مرداد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی برای دانشجویان ورودی نیمسال های قبل که از تاریخ 20 تیرماه آغاز شده بود تا پایان 20 مردادماه ادامه خواهد داشت.
ادامه مهلت انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد تا 20 مرداد
 
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، دانشجویان واجد شرایط که خواستار انتقال محل تحصیل هستند می توانند با مراجعه به سایت نقل و انتقالات معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی (منادا)، نسبت به ثبت درخواست انتقال یا میهمان تا پایان 20 مردادماه اقدام نمایند.
این اداره کل اعلام کرد: در این دوره تسهیلاتی برای جانبازان 5 درصد الی 24 درصد، همسر و فرزندان ایشان در نظر گرفته شده است و این دسته از عزیزان که در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل می نمایند، می توانند درخواست خود را جهت میهمانی در واحد دانشگاهی مورد نظر در سامانه منادا ثبت کنند.
همچنین تغییر رشته/گرایش نیز تحت شرایط و ضوابطی برای مشمولین ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در چارچوب گروه آزمایشی و مجموعه امتحانی در کمیسیون موارد خاص امور آموزشی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بررسی و نتایج تا قبل از شروع سال تحصیلی آتی از طریق اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه به دانشجویان اعلام می شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 212108
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...