ماهنامه شاهد یاران ویژه شهدای حملات تروریستی تهران منتشر شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷
یکصد و چهل و دومین ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران» با عنوان «خرداد سرخ» به بیان ناگفته‌هایی از دو واقعه تروریستی در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی پرداخته است.
ماهنامه شاهد یاران ویژه شهدای حملات تروریستی تهران منتشر شد
 
به گزارش «ایثار» گفت‌وگو با شماری از نمایندگان مجلس درباره اهداف داعش و پیامدهای حمله به مجلس و مرقد امام (ره)، دیدگاه کارشناسان سیاسی امنیتی درباره پیامدهای حمله تروریستی، گفت‌وگو با شماری از خانواده‌های شهدا و روایت مصدومان و شاهدان عینی، یادداشت‌هایی درباره واکنش جامعه ایران به هیاهوی تروریست‌ها، شهدای ترور مجلس شورای اسلامی و مرقد امام (ره) در یک قاب عنوان برخی مقالات این شماره است.
در آخرین شماره از «شاهد یاران» طی 40 گفت‌وگو از زوایای مختلف به بررسی و تحلیل این دو حادثه تروریستی پرداخته شده است. مظلومیت ویژه قربانیان 17 خرداد (گفت‌وگو با حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی)، لحظه به لحظه آن 5 ساعت دلهره‌آور (گفت‌وگو با کرم‌پور، نماینده‌ای که با داعشی‌ها درگیر و با پیراهن خونین وارد صحن علنی مجلس شد)، دموکراسی و تروریسم (یادداشتی از بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه) و سیا و موساد به درون داعش رخنه کرده‌اند (گفت‌وگو با حجت‌الاسلام والمسلمین علی یونسی، وزیر سابق اطلاعات و دستیار رئیس جمهوری) عنوان برخی گفت‌وگوها است.
یکصد و چهل و دومین شماره از نشریه شاهد یاران به سردبیری و مدیرمسئولی «محبوب شهبازی» در 100 صفحه، قطع رحلی و به بهای پنج هزار تومان منتشر شد.
علاقه‌مندان برای ارتباط با گروه مجلات شاهد و تهیه این شماره شاهد یاران به نشانی www.navideshahed.com  و با شماره 88835108 و 88823584  مراجعه و تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 212111
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...