حاجیه خانم کاووسی آسمانی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
حاجیه خانم مریم کاووسی قهفرخی همسر فداکار و صبور سردار شهید خداکرم رجب پور و خواهر شهیدان، سردار غلامرضا کاووسی و شهید علیرضا کاووسی بعلت بیماری در 57 سالگی جان به جان آفرين و تسليم معبود خویش شد.
 
به گزارش «ایثار» چهارمحال و بختیاری؛ حاجیه خانم مریم کاووسی قهفرخی همسر فداکار و صبور سردار شهید خداکرم رجب پور  و خواهر شهیدان، سردار غلامرضا کاووسی و شهید علیرضا کاووسی بعلت بیماری در 57 سالگی جان به جان آفرين و تسليم معبود خویش شد.
 پيكر اين همسر مکرمه امروز یکشنبه یکم مردادماه 1396 از ساعت 5 بعداظهر با حضور مدیرکل، رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان شهرکرد، مسئولين استانی و شهرستانی، خانوادههاي معظم شهدا و ایثارگران و مردم همیشه در صحنه شهر فرخشهر از مقابل پایگاه بسیج فرخشهر به سمت گلزار شهدا و آرامستان فرخشهر تشییع و در آرامگاه ابدي اش به خاك سپرده خواهد شد.
لازم بذكر است: سردار شهيد خداکرم رجب پور متولد 1334 در شهر فرخشهر از توابع شهرستان شهرکرد بدنیا آمد وی معلم بود از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در 21 دی ماه 1365 با سمت جانشین گردان امام سجاد(ع) در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر به فیض عظمای شهادت نائل و در گلزار شهدای فرخشهر به خاک سپرده شد.
سردار شهید غلامرضا کاووسی قهفرخی متولد 1337 در فرخشهر بود به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در 23  اسفندماه  1366 با سمت فرمانده گردان یا زهرا (س) در شاخ شمیران توسط نیروهای عراقی  بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر به ملكوت اعلي پيوست و در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد
شهید علیرضا کاووسی قهفرخی متولد 1345 در فرخشهر بود به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در 23  اسفندماه  1366 با سمت فرمانده گروهان در شاخ شمیران توسط نیروهای عراقی  بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر به ملكوت اعلي پيوست و در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.
 
مراسم سومين و هفتمین روز درگذشت اين همسر فداکار روز پنجشنبه 5 مرداد 96 از ساعت 15 الی 17 در مسجد جامع فرخشهر منعقد خواهد شد.
 انتهای پیام/
کد مطلب: 212114