داخلی صفحه همدان خبر
 
دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان نهاوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
با حضور رئیس بنیاد شهید نهاوند و فرمانده سپاه نهاوند از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان نهاوند دیدار و دلچویی به عمل آمد .
دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در شهرستان نهاوند
 
به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان نهاوند ، روز شنبه اول مرداد ماه با حضور خزایی رئیس بنیاد شهید نهاوند و سرهنگ کریمی فرمانده سپاه نهاوند از مادر گرامی شهید امامعلی سوری در روستای تازناب نهاوند دیدار و دلجویی به عمل آمد .
در این دیدار خزایی ریاست بنیاد شهید شهرستان  ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت در پیش بودن سالروز ولادت با سعادت خانم فاطمه ی معصومه(س) و نیز دهه کرامت گفت : هدف بنیاد  شهید ارائه خدمات مطلوب است. آرزوی قلبی ما صحت و سلامتی برای همه خانواده های معظم شهدا و جانبازان از خداوند متعال است.
 وی در ادامه افزود : ملاقات با جامعه ایثارگری موهبت الهی به شمار می رود زيرا به برکت حماسه این عزیزان ما نیز در کنار آنها درس صبر و پایداری، شجاعت و ایثار می آموزیم.
ایشان در پایان سخنان خود اظهار داشتند : باید از راهی که شهدا با تمام وجود خود را وقف آن کرده‌اند به نحو احسن پاسداری کنیم.
علی خزایی  با اشاره به نقش شهدا بر روح و روان انسان‌ها افزود: اقتدار کشور ما به خاطر استقامت و وجود روح شهادت در بین مردم است و خداوند هم پاداش استقامت را حیات طیبه ابدی قرار داده است.
کد مطلب: 212128