داخلی صفحه قم خبر
 
سالگرد خاکسپاری شهید گمنام مجتمع ولایت قم برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
مراسم نخستین سالگرد تشییع و خاکسپاری شهید گمنام مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت سازمان بسیج در قم، شب گذشته با حضور جمعی از مردم و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد.
سالگرد خاکسپاری شهید گمنام مجتمع ولایت قم برگزار شد
 

 
به گزارش ایثار واحد استان قم به نقل از روزنامه سراسری شاخه سبز چاپ قم، آیین یکمین سالگرد خاکسپاری شهید بزرگوار بی نشان 15 ساله که سال 62 در منطقه عملیاتی خیبر در جزیره مجنون تفحص شده، با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در مجتمع ولایت قم برگزار شد.
در صفحه پایداری روزنامه شاخه سبز آمده است: در این مراسم، حجت الاسلام هاشمی از کارشناسان مذهبی استان به بیان ویژگی های دوران امام صادق(ع) و همچنین روایاتی از سیره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بخصوص شهید احمد(سعید) وکیلی ناطق و شکنجه و شهادت وی بدست ضدانقلاب در کردستان پرداخت.
این مراسم با اجرای کلیپ توسط بهمن باقری و نوحه خوانی و سینه زنی یکی از مرثیه سرایان در فضای باز مجتمع و در جوار مزار شهید گمنام همراه بود.
در مراسم فوق پایورانی از سپاه استان قم و نمایندگانی از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم و همچنین جمعی از زائران حرم کریمه اهل بیت(ع) و مسجد مقدس جمکران نیز حضور داشتند.
کد مطلب: 212258