داخلی صفحه گیلان خبر
 
رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا معرفی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱
مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره بنیاد شهرستان صومعه سرا با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی،رییس اداره بازرسی بنیاد استان ،در دفتر فرماندار شهرستان صومعه سرا برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد گیلان در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید بنیاد شهید شهرستان صومعه سرا ضمن تقدیر از خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه خادمین شهدا، گفت: سخت‌ترین ماموریت در نظام جمهوری اسلامی ایران بر دوش خادمان و زحمت‌کشان بنیاد شهید و امور ایثارگران است چرا که بحث شهادت و فرهنگ شهادت بزرگترین عامل تشکیل استقلال نظام ‌جمهوری اسلامی است.
 وی افزود: شهادت و خون سرخ شهدا رمز پیشرفت و عبور از موانع برای دستیابی به نظام جمهوری اسلامی بوده است و اگر خواهان پیشرفت روز افزون جامعه اسلامی و نظام هستیم باید این فرهنگ را تقویت کرده و ادامه دهیم.
کمالی تاکید کرد: خادمان خانواده های شهدا بهترین نوع زندگی اجتماعی را برای خود انتخاب کرده اند زیرا کار این افراد از ارزش بسیار بالایی در نظام اسلامی برخوردار است.
فرماندار شهرستان صومعه سرا نیز در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت های موثر بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، زیر این انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان، ایثارگران است و خدمت به آنان مایه افتخار و مباهات است.
وی افزود: با برنامه‌ریزی منظم و دقیق این اداره مراسم هایی مانند یادواره شهدا، دیدار هفتگی با خانواده‌ی شهدا و ایثارگران و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا و جانبازان در سالهای گذشته به خوبی انجام شده است.
گفتنی است در این مراسم از زحمات محسن خلوص دهقانپور تجلیل و کاظم صالح زاده به عنوان سرپرست جدید اداره بنیاد شهید شهرستان صومعه سرا معرفی شد.

"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 212537