داخلی صفحه قم خبر
 
تابلوی خیابان شهید مدافع حرم در قم رونمایی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره‌ شهدای مدافع حرم، از تابلوی خیابان شهید مدافع حرم در قم رونمایی شد.
تابلوی خیابان شهید مدافع حرم در قم رونمایی شد
 
به گزارش ایثار به نقل از روزنامه ایمان چاپ قم ، مجید رفیعی با اعلام این خبر گفت: نام خیابان انتهای بلوار شهید کریمی به نام شهید عبدالصالح زارع از شهدای مدافع حرم نامگذاری شده است.
وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت‌های مدیریت شهری است، افزود: نام گذاری معابر و بزرگراه‌های شهری به نام شهدا از مهم‌ترین اقدامات مدیریت شهری محسوب می‌شود که به منظور زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا از سوی شهرداری قم در جریان است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه افتخار داریم نام یکی از خیابان‌های شهر قم را به نام یکی از شهدای گرانقدر مدافع حرم نامگذاری می‌کنیم گفت: پاسداشت حرمت خون شهدا بر تمام ما واجب بوده و مفتخریم که شهرداری قم، سهمی در این حرکت ارزشمند دارد و خشنود هستیم که بسیاری از خیابان‌های قم یادآور دلاوران و دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است.
وی افزود: آیین رونمایی از تابلوی خیابان شهید مدافع حرم عبدالصالح زارع، با حضور خانواده این شهید، مسوولین شهری و استانی و جمعی از شهروندان در بلوار شهیدکریمی بعد از میدان جوان برگزار شد.
کد مطلب: 212886