داخلی صفحه فارس خبر
 
راه اندازی سامانه متمرکز پایش تصویری بنیاد فارس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۹
همزمان با دهه کرامت، سامانه متمرکز پایش تصویری و اتاق مانیتورینگ بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس راه اندازی شد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» همزمان با دهه کرامت، در مراسمی با حضور شهابی سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران، راهی مدیرکل، شهرزاد مدیر حراست و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، سامانه متمرکز پایش تصویری و اتاق مانیتورینگ بنیاد شهید و امور ایثارگران استان راه اندازی شد.

سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: این طرح شامل سامانه متمرکز پایش تصویری، اتاق مانیتورینگ و ۲۷۸ دوربین مدار بسته در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ها و مراکز تابعه استان فارس است که به منظور نظارت بیشتر و حفظ امنیت این مراکز راه اندازی شده و ۲۴ ساعته فعال است.

شهابی اظهار داشت: با توجه به گستردگی استان فارس از لحاظ جغرافیایی، فاصله بیش از ۹۰۰ کیلومتری شمال تا جنوب استان و وجود ۳۲ اداره بنیاد و ۵ مرکز تابعه در نقاط مختلف فارس، راه اندازی این طرح از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
گفتنی است شهابی در ادامه ضمن تشکر از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در زمینه حمایت های انجام شده در اجرای این طرح، از تلاش های شهرزاد مدیر حراست بنیاد استان و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 213257