داخلی صفحه البرز خبر
 
مسئول ستاد کنگره‌ی شهدای استان البرز:
اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر بیماری اجتماعی واکسینه می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳
دانشیار گفت: اثرگذاری برگزاری مراسم‌های شهدا را باید با کاهش آمار جرائم و آسیب‌های اجتماعی مانند سرقت، طلاق و … در جامعه سنجید .
اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر بیماری اجتماعی واکسینه می‌کند
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز به نقل از فردیسان، سرهنگ علی دانشیار  صبح امروز (یک‌شنبه) در مشست شورای اداری شهرستان فردیس ضمن معرفی ساختار تشکیلاتی کنگره شهدا گفت:کنگره شهدا متعلق به تمام نهادها و سازمان‌ها است و وظیفه‌ی هماهنگی اقشار مختلف، سازمان نهادها را باهدف کلی اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه جامعه بر عهده دارد.
وی در ادامه بر رسالت و هدف اصلی برگزاری کنگره شهدا اشاره کرد و افزود: اثرگذاری برگزاری مراسم‌های شهدا را باید با کاهش آمار جرائم و آسیب‌های اجتماعی مانند سرقت، طلاق و … در جامعه سنجید.
دانشیار هم‌چنین تصریح کرد:هدف از برگزاری کنگره تنها دعوت از عده‌ای میهمان و سخنران و مسئولین نیست بلکه این هدف در ادامه رسیدن به هدف کلی که اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است قرار دارد.
وی گفت:فرهنگ ایثار و شهادت را از گنجینه آثار و دست‌نوشته‌ها استخراج کرد این طرز فکر وزندگی را هنرمندانه در اختیار اقشار جامعه قرارداد.مسئول کنگره شهدای استان البرز با تأکید بر این‌که ستاد کنگره شهدای استان البرز آخرین ستاد تشکیل‌شده در کشور است اظهار داشت :امسال با کمک مسئولین استانی و مدیران کل همه‌ی نهادها در برگزاری این کنگره شهدا کمک نمایند .
وی با تأکید بر این‌که نمادها و آثار مربوط به شهدا در شهر کم است گفت: متأسفانه نماد و آثار شهدا در سطح شهر بارز نیست و با کمک شهرداری و شورای شهر و بنیاد شهید باید این آثار وارد شهر شود.
وی در ادامه مهم‌ترین وظایف ستاد یادواره شهدای شهرستان فردیس را افزایش ضریب ایمان و باور مردم،ارتقا معرفت و ترویج صفات پسندیده شهدا عنوان کرد
دانشیار در پایان خاطرنشان کرد: اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر بیماری واگیر و غیر واگیر اجتماعی واکسینه می‌کند.
 
کد خبر 96/292                 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 213443
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...